Kto chciałby mieć idealną skórę, ręka do góry! Ja na pewno będę na czele tej grupy, gdyż mam wiele do zarzucenia swojej twarzy i chociaż pozbyłam się trądziku to nadal sprawia mi duży dyskomfort pokazywanie się bez makijażu twarzy, więc robię wszystko i używam wszystkiego, co może mnie "upiększyć". Jak sprawdził się u mnie duet z Loreala?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pielęgnacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pielęgnacja. Pokaż wszystkie posty
9 marca 2015
25 lutego 2015
Czy warto kupić masło do ciała za 60 zł?
Hej kochani!
Na pewno nie raz zdarzyło wam się kupić coś pod wpływem yt, bądź blogosfery, a jak już widzicie to na kilku blogach z rzędu i wszyscy chwalą dany produkt to musi być wasz, ja tak mam bardzo często ,ale co zrobić, ja kocham kosmetyki i mogę odmówić sobie nowej torebki,ale kosmetyku nigdy :)
11 lutego 2015
Rzęsy długie do nieba.
Hej kochani!
Dzisiejszy post będzie o rzęsach, długich i gęstych,czyli o marzeniu każdej kobiety. I mimo,że jeszcze dużo im brakuje do ideału to jestem na dzień dzisiejszy bardzo zadowolona z ich stanu, a to wszystko zawdzięczam odżywce do rzęs z AA 4Long Lashes.
13 stycznia 2015
Koniec z suchymi, spierzchniętymi ustami : Blistex MedPlus
Hej kochane!
Pomimo,że sama nigdy nie miałam problemów z suchymi ustami to odkąd używam matowych pomadek, często zaczęłam odczuwać dyskomfort na ustach. I mimo,że zima jaka jest - taka jest to zmieniając pielęgnację twarzy na bogatszą, także nie powinnyśmy zapominać o ustach :)
25 listopada 2014
Kupiłam,zużyłam - co o tym myślę? Żele pod prysznic BALEA
Dzisiaj o produktach,które mimo,że nie są dostępne u nas w Polsce to na pewno są wam znane - mowa o żelach pod prysznic Balea. Nie raz widziałyście je na różnych blogach, ja sama zapragnęłam je mieć, w końcu tak o nich głośno, każdy się zachwyca,czemu by nie spróbować,a że mam to szczęście i posiadam dostęp do DM to się skusiłam. :)
21 września 2014
Apis Serum do twarzy z wit. C i białymi winogronami
Hej kochane!
Jak wiecie rzadko pojawiają się u mnie kosmetyki pielęgnacyjne,a powód jest prosty - ja KOCHAM kolorówkę! Jednak rok temu moja cera strasznie się pogorszyła była sucha,a dodatkowo miałam pełno wyprysków w okolicach żuchwy i na policzkach. Postanowiłam więc poszperać co nie co na blogach odnośnie pielęgnacji cery i na dzień dzisiejszy jest coraz lepiej. Zrezygnowałam całkowicie z kremów drogeryjnych i poczyniłam pierwsze zakupy. Kupiłam serum,którego wspaniałe działanie zaraz wam opiszę oraz krem ze ślimaka z Mizon'a,które niestety nie jest najwyższych lotów. Ale dzisiaj o Serum z Apis :
20 sierpnia 2014
RECENZJA: Colway, Kolagenowy żel do mycia twarzy
Hej kochane!
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją żelu kolagenowego do mycia twarzy i całego ciała. Żel ten ma zaporową cenę 90zł /250 ml.
Ja na szczęście dostałam go w prezencie od mojej mamy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








