Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pielęgnacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pielęgnacja. Pokaż wszystkie posty

9 marca 2015

Loreal Skin Perfection krem i serum

Kto chciałby mieć idealną skórę, ręka do góry! Ja na pewno będę na czele tej grupy, gdyż mam wiele do zarzucenia swojej twarzy i chociaż pozbyłam się trądziku to nadal sprawia mi duży dyskomfort pokazywanie się bez makijażu twarzy, więc robię wszystko i używam wszystkiego, co może mnie "upiększyć". Jak sprawdził się u mnie duet z Loreala?


25 lutego 2015

Czy warto kupić masło do ciała za 60 zł?

Hej kochani! 


Na pewno nie raz zdarzyło wam się kupić coś pod wpływem yt, bądź blogosfery, a jak już widzicie to na kilku blogach z rzędu i wszyscy chwalą dany produkt to musi być wasz, ja tak mam bardzo często ,ale co zrobić, ja kocham kosmetyki i mogę odmówić sobie nowej torebki,ale kosmetyku nigdy :)

11 lutego 2015

Rzęsy długie do nieba.

Hej kochani!

Dzisiejszy post będzie o rzęsach, długich i gęstych,czyli o marzeniu każdej kobiety. I mimo,że jeszcze dużo im brakuje do ideału to jestem na dzień dzisiejszy bardzo zadowolona z ich stanu, a to wszystko zawdzięczam odżywce do rzęs z AA 4Long Lashes. 


13 stycznia 2015

Koniec z suchymi, spierzchniętymi ustami : Blistex MedPlus

Hej kochane!

Pomimo,że sama nigdy nie miałam problemów z suchymi ustami to odkąd używam matowych pomadek, często zaczęłam odczuwać dyskomfort na ustach. I mimo,że zima jaka jest - taka jest to zmieniając pielęgnację twarzy na bogatszą, także nie powinnyśmy zapominać o ustach :)

25 listopada 2014

Kupiłam,zużyłam - co o tym myślę? Żele pod prysznic BALEA


Dzisiaj o produktach,które mimo,że nie są dostępne u nas w Polsce to na pewno są wam znane - mowa o żelach pod prysznic Balea. Nie raz widziałyście je na różnych blogach, ja sama zapragnęłam je mieć, w końcu tak o nich głośno, każdy się zachwyca,czemu by nie spróbować,a że mam to szczęście i posiadam dostęp do DM to się skusiłam. :)


21 września 2014

Apis Serum do twarzy z wit. C i białymi winogronami

Hej kochane!

Jak wiecie rzadko pojawiają się u mnie kosmetyki pielęgnacyjne,a powód jest prosty - ja KOCHAM kolorówkę! Jednak rok temu moja cera strasznie się pogorszyła była sucha,a dodatkowo miałam pełno wyprysków w okolicach żuchwy i na policzkach. Postanowiłam więc poszperać co nie co na blogach odnośnie pielęgnacji cery i na dzień dzisiejszy jest coraz lepiej. Zrezygnowałam całkowicie z kremów drogeryjnych i poczyniłam pierwsze zakupy. Kupiłam serum,którego wspaniałe działanie zaraz wam opiszę oraz krem ze ślimaka z Mizon'a,które niestety nie jest najwyższych lotów. Ale dzisiaj o Serum z Apis :

20 sierpnia 2014

RECENZJA: Colway, Kolagenowy żel do mycia twarzy

Hej kochane!

Dzisiaj przychodzę do was z recenzją żelu kolagenowego do mycia twarzy i całego ciała.  Żel ten ma zaporową cenę 90zł /250 ml
Ja na szczęście  dostałam go w prezencie od mojej mamy. 

.post blockquote { border-left:10px solid #d2a6d5;padding-left:20px;}