Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lovely. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lovely. Pokaż wszystkie posty
14 października 2015
10 maja 2015
Zakupy promocyjne z Natury i Rossmanna
Hej kochani!
Jak tam po promocjach, czy wasz portfel ucierpiał? Ja za dużo nie kupowałam, skupiłam się na tym co mi jest potrzebne i od dawna chciałam kupić :)
25 listopada 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)



