Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lovely. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lovely. Pokaż wszystkie posty

14 października 2015

KUPIŁAM, ZUŻYŁA, CO O TYM MYŚLĘ, CZYLI ZDENKOWANA KOLORÓWKA


Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.



 

10 maja 2015

Zakupy promocyjne z Natury i Rossmanna

Hej kochani!

Jak tam po promocjach, czy wasz portfel ucierpiał? Ja za dużo nie kupowałam, skupiłam się na tym co mi jest potrzebne i od dawna chciałam kupić :)



.post blockquote { border-left:10px solid #d2a6d5;padding-left:20px;}