Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wibo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wibo. Pokaż wszystkie posty
14 października 2015
20 maja 2015
Ulubieńcy kwietnia
Hej kochani!
Dzisiaj o ulubieńcach kwietnia:) Jako,że dość porządnie wzięłam się za denkowanie kolorówki to odkryłam kilka perełek, jeśli jesteście ciekawe to zapraszam.
10 maja 2015
Zakupy promocyjne z Natury i Rossmanna
Hej kochani!
Jak tam po promocjach, czy wasz portfel ucierpiał? Ja za dużo nie kupowałam, skupiłam się na tym co mi jest potrzebne i od dawna chciałam kupić :)
5 listopada 2014
Ulubieńcy miesiąca
Hej kochane!
Dzisiaj przychodzę do was z ulubieńcami. Są to kosmetyki,które skradły moje serce i serdecznie je wam polecam.
21 lipca 2014
Wibo Growing Lashes Stimulator Mascara
Hej kochane!
Dzisiaj chciałam wam pokazać, jedną z lepszych maskar jakie miałam możliwość używać, a co najważniejsze jej regularna cena to tylko 10zł, więc każdy może sobie na nią pozwolić, a efektem nie odbiega od droższych tuszy.Moim zdaniem jest o wiele lepsza od żółtej wersji z Lovely (Pump Up). Ja na pewno będę do niej wracać z przyjemnością.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





