Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wibo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wibo. Pokaż wszystkie posty

14 października 2015

KUPIŁAM, ZUŻYŁA, CO O TYM MYŚLĘ, CZYLI ZDENKOWANA KOLORÓWKA


Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.



 

20 maja 2015

Ulubieńcy kwietnia

Hej kochani!

Dzisiaj o ulubieńcach kwietnia:) Jako,że dość porządnie wzięłam się za denkowanie kolorówki to odkryłam kilka perełek, jeśli jesteście ciekawe to zapraszam. 


10 maja 2015

Zakupy promocyjne z Natury i Rossmanna

Hej kochani!

Jak tam po promocjach, czy wasz portfel ucierpiał? Ja za dużo nie kupowałam, skupiłam się na tym co mi jest potrzebne i od dawna chciałam kupić :)



5 listopada 2014

21 lipca 2014

Wibo Growing Lashes Stimulator Mascara

Hej kochane!

Dzisiaj chciałam wam pokazać, jedną z lepszych maskar jakie miałam możliwość używać, a co najważniejsze jej regularna cena to tylko 10zł, więc każdy może sobie na nią pozwolić, a efektem nie odbiega od droższych tuszy.Moim zdaniem jest o wiele lepsza od żółtej wersji z Lovely (Pump Up). Ja na pewno będę do niej wracać z przyjemnością.


.post blockquote { border-left:10px solid #d2a6d5;padding-left:20px;}