Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą MAC. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą MAC. Pokaż wszystkie posty
14 października 2015
6 sierpnia 2015
RECENZJA: Podkład Mac Studio Face and Body
Jeżeli śledzicie dłużej mojego bloga doskonale wiecie, że mam bzika na punkcie kolorówki, a jeśli chodzi o kupowanie i testowanie nowych podkładów to istne szaleństwo:). Wiele dobrego słyszałam na temat podkładu z Mac Face and Body. A to, że wizażystki stosują go na śluby, że pięknie wygląda na twarzy no i swego czasu na zagranicznym youtubie widziałam tylko jego.
15 lipca 2015
Recenzja : Mac Mineralize Skinfinish
Dokładnie rok temu kupiłam pierwszy puder z MAC i mój wybór padł na Mineralize Skinfinish. Dlaczego? Po pierwsze nie lubię efektu matu na buzi, a produkt ten ma opinie, że zostawia satynowe wykończenie. Po drugie każdy
28 maja 2015
Dwa popularne korektory pod oczy : MAC, NYX
Hej kochane!
Dzisiaj będzie o korektorach pod oczy. Jako, że ostatnio szukam swojego jedynego to trochę się przewinie tutaj postów, jednak mam nadzieję, że będą one dla was bardzo przydatne. Na tapetę idą dwa dość popularne korektory : MAC pro longwear, oraz Nyx HD.
Dzisiaj będzie o korektorach pod oczy. Jako, że ostatnio szukam swojego jedynego to trochę się przewinie tutaj postów, jednak mam nadzieję, że będą one dla was bardzo przydatne. Na tapetę idą dwa dość popularne korektory : MAC pro longwear, oraz Nyx HD.
5 listopada 2014
Ulubieńcy miesiąca
Hej kochane!
Dzisiaj przychodzę do was z ulubieńcami. Są to kosmetyki,które skradły moje serce i serdecznie je wam polecam.
31 października 2014
Starcie z legendą,czyli o różu z MAC Well Dressed
Tego różu,chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Piękny różowy kolor pasujący do każdej karnacji, same ochy i achy,jednak czy warto wydać aż 96 zł na róż?
9 października 2014
8 sierpnia 2014
Moja kosmetyczka wyjazdowa - KOLORÓWKA
Hej kochane!
Dzisiaj przychodzę do was,aby pokazać wam zawartość mojej wyjazdowej kosmetyczki. Gdy wiem,że będę podróżować autem to zabieram prawie wszystko,jednak kiedy wiem,że mam ograniczoną ilość miejsca w walizce, wybieram minimalizm. I taką właśnie wersję chciałam wam pokazać
TWARZ:
17 lipca 2014
Warto? Nie warto ? Mały Haul
Hej Kochane !
Będąc kilka dni temu we Wrocławiu postanowiłam skorzystać z okazji i wstąpić do dwóch sklepów, które niestety nie są dostępne u mnie w mieście. Mianowicie mowa tu o The Body Shop i MAC. Zakupy w ogóle nie były planowane, więc za bardzo nie zaszalałam i kupiłam "pewniaki", które wszyscy polecają.
Subskrybuj:
Posty (Atom)








