Pokazywanie postów oznaczonych etykietą MAC. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą MAC. Pokaż wszystkie posty

14 października 2015

KUPIŁAM, ZUŻYŁA, CO O TYM MYŚLĘ, CZYLI ZDENKOWANA KOLORÓWKA


Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.



 

6 sierpnia 2015

RECENZJA: Podkład Mac Studio Face and Body

Jeżeli śledzicie dłużej mojego bloga doskonale wiecie, że mam bzika na punkcie kolorówki, a jeśli chodzi o kupowanie i testowanie nowych podkładów to istne szaleństwo:). Wiele dobrego słyszałam na temat podkładu z Mac Face and Body. A to, że wizażystki stosują go na śluby, że pięknie wygląda na twarzy no i swego czasu na zagranicznym youtubie widziałam tylko jego.

15 lipca 2015

Recenzja : Mac Mineralize Skinfinish




Dokładnie rok temu kupiłam pierwszy puder z MAC i mój wybór padł na Mineralize Skinfinish. Dlaczego? Po pierwsze nie lubię efektu matu na buzi, a produkt ten ma opinie, że zostawia satynowe wykończenie. Po drugie każdy

28 maja 2015

Dwa popularne korektory pod oczy : MAC, NYX

Hej kochane!

Dzisiaj będzie o korektorach pod oczy. Jako, że ostatnio szukam swojego jedynego to trochę się przewinie tutaj postów, jednak mam nadzieję, że będą one dla was bardzo przydatne. Na tapetę idą dwa dość popularne korektory : MAC pro longwear, oraz Nyx HD.


5 listopada 2014

31 października 2014

Starcie z legendą,czyli o różu z MAC Well Dressed


Tego różu,chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Piękny różowy kolor pasujący do każdej karnacji, same ochy i achy,jednak czy warto wydać aż 96 zł na róż?



9 października 2014

Haul zakupowy : Make Up Revolution, MAC, Dm, Glam Brush

Hej kochane !

Dzisiaj przychodzę do was z wrześniowym Haul'em kosmetycznym i tym samym daję sobie bana na zakupy w październiku i listopadzie, co będzie ciężkie,gdyż w połowie listopada Hania z kanału digitalgirl zapowiedziała premierę nowych sztuk swoich pędzli. Ale przejdźmy do zakupów :)




8 sierpnia 2014

Moja kosmetyczka wyjazdowa - KOLORÓWKA

Hej kochane! 


Dzisiaj przychodzę do was,aby pokazać wam zawartość mojej wyjazdowej kosmetyczki. Gdy wiem,że będę podróżować autem to zabieram prawie wszystko,jednak kiedy wiem,że mam ograniczoną ilość miejsca w walizce, wybieram minimalizm. I taką właśnie wersję chciałam wam pokazać


TWARZ:

17 lipca 2014

Warto? Nie warto ? Mały Haul

            
Hej Kochane ! 


             Będąc kilka dni temu we Wrocławiu postanowiłam skorzystać z okazji i wstąpić do dwóch sklepów, które niestety nie są dostępne u mnie w mieście. Mianowicie mowa tu o The Body Shop i MAC. Zakupy w ogóle nie były planowane, więc za bardzo nie zaszalałam i kupiłam "pewniaki", które wszyscy polecają.



.post blockquote { border-left:10px solid #d2a6d5;padding-left:20px;}