Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ingrid. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ingrid. Pokaż wszystkie posty

14 października 2015

KUPIŁAM, ZUŻYŁA, CO O TYM MYŚLĘ, CZYLI ZDENKOWANA KOLORÓWKA


Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.



 

5 listopada 2014

15 sierpnia 2014

Tanie nie znaczy złe : INGRID Ideal Face

Hej dziewczyny !

 Dzisiaj przychodzę do was z recenzją podkładu z firmy Ingrid.  Podkład ten jest bardzo przeze mnie lubiany,ale mogę go stosować tylko latem, dlaczego?? Zapraszam do recenzji :)


8 sierpnia 2014

Moja kosmetyczka wyjazdowa - KOLORÓWKA

Hej kochane! 


Dzisiaj przychodzę do was,aby pokazać wam zawartość mojej wyjazdowej kosmetyczki. Gdy wiem,że będę podróżować autem to zabieram prawie wszystko,jednak kiedy wiem,że mam ograniczoną ilość miejsca w walizce, wybieram minimalizm. I taką właśnie wersję chciałam wam pokazać


TWARZ:

17 grudnia 2013

RECENZJA: Bazy pod makijaż




Kiedy wiem,że będę cały dzień poza domem i potrzebuję trwałego makijażu używam bazy pod makijaż. Ostatnio mam bardzo napięty grafik, więc takie dni zdarzają się często. Nie zauważyłam, żeby żadna z tych baz miała niekorzystny wpływ na moją cerę i każda z nich spełnia swoje zadanie co do wygładzenia twarzy. Jak się u mnie sprawują? Zapraszam do recenzji:)

.post blockquote { border-left:10px solid #d2a6d5;padding-left:20px;}