Część pierwsza pojawiła się kilka tygodni temu, możecie ją przejrzeć <TUTAJ>. Przejdźmy więc do drugiej części, ponieważ jestem niesamowicie dumna z denka z kolorówki, bo bądźmy szczerzy, ale te produkty najciężej wykończyć.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ingrid. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ingrid. Pokaż wszystkie posty
14 października 2015
5 listopada 2014
Ulubieńcy miesiąca
Hej kochane!
Dzisiaj przychodzę do was z ulubieńcami. Są to kosmetyki,które skradły moje serce i serdecznie je wam polecam.
15 sierpnia 2014
Tanie nie znaczy złe : INGRID Ideal Face
Hej dziewczyny !
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją podkładu z firmy Ingrid. Podkład ten jest bardzo przeze mnie lubiany,ale mogę go stosować tylko latem, dlaczego?? Zapraszam do recenzji :)
8 sierpnia 2014
Moja kosmetyczka wyjazdowa - KOLORÓWKA
Hej kochane!
Dzisiaj przychodzę do was,aby pokazać wam zawartość mojej wyjazdowej kosmetyczki. Gdy wiem,że będę podróżować autem to zabieram prawie wszystko,jednak kiedy wiem,że mam ograniczoną ilość miejsca w walizce, wybieram minimalizm. I taką właśnie wersję chciałam wam pokazać
TWARZ:
17 grudnia 2013
RECENZJA: Bazy pod makijaż
Kiedy wiem,że będę cały dzień poza domem i potrzebuję trwałego makijażu używam bazy pod makijaż. Ostatnio mam bardzo napięty grafik, więc takie dni zdarzają się często. Nie zauważyłam, żeby żadna z tych baz miała niekorzystny wpływ na moją cerę i każda z nich spełnia swoje zadanie co do wygładzenia twarzy. Jak się u mnie sprawują? Zapraszam do recenzji:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





